душевая дверь Rea Atlas 100x200 безопасное стекло, прозрачное, слева, chrome (REA-K4664)
| Manufacturer | Rea |
| Door type | Swing |
| Manufacturer's article number | REA-K4664 |
| Profile color | chrome |
| Size | 100x200 |
| Stained glass color | transparent |
| Product type | Plumbing |
| Glass thickness | 6 mm |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366013898 |
| Collection | Atlas |
| Door width | from 100 cm to 109 cm |
| Unit of measurement | pcs |
| Importance of the product | basic |
| Country | Poland |
| Width | 100 cm |
| Availability of a pallet | нет |
| Height | 200 cm |
| Stained glass material | safety glass |
| Guarantee | 2 years |
душевая дверь Rea Atlas 100x200 безопасное стекло, прозрачное, слева, chrome (REA-K4664) reviews
Be the first to write a review of this product!