душевая дверь Rea Atlas 80x200 безопасное стекло, прозрачное, слева, chrome (REA-K4662)
| Manufacturer | Rea |
| Unit of measurement | pcs |
| Door width | from 80 cm to 89 cm |
| Country | Poland |
| Width | 80 cm |
| Importance of the product | basic |
| Height | 200 cm |
| Availability of a pallet | нет |
| Guarantee | 2 years |
| Stained glass material | safety glass |
| Manufacturer's article number | REA-K4662 |
| Door type | Swing |
| Size | 80x200 |
| Profile color | chrome |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass color | transparent |
| Collection | Atlas |
| Glass thickness | 6 mm |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366013850 |
душевая дверь Rea Atlas 80x200 безопасное стекло, прозрачное, слева, chrome (REA-K4662) reviews
Be the first to write a review of this product!