душевая дверь Rea Rapid Slide 160x195 безопасное стекло, прозрачное, chrome (REA-K5457)
| Manufacturer | Rea |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass color | transparent |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366022197 |
| Collection | Rapid slide |
| Glass thickness | 6 mm |
| Unit of measurement | pcs |
| Door width | from 160 cm to 169 cm |
| Importance of the product | basic |
| Country | Poland |
| Width | 160 cm |
| Availability of a pallet | нет |
| Height | 195 cm |
| Stained glass material | safety glass |
| Guarantee | 2 years |
| Door type | Sliding |
| Manufacturer's article number | REA-K5457 |
| Size | 160x195 |
| Profile color | chrome |
душевая дверь Rea Rapid Slide 160x195 безопасное стекло, прозрачное, chrome (REA-K5457) reviews
Be the first to write a review of this product!