shower cabin Rea Diamond 100x100 gold safety glass transparent (REA-K6616)
| Manufacturer | Rea |
| Country | Poland |
| Height | 195 cm |
| Cabin and tray size | 100x100 |
| Length | 100 cm |
| Availability of a pallet | нет |
| Guarantee | 2 years |
| Stained glass material | safety glass |
| Manufacturer's article number | REA-K6616 |
| Door type | Swing |
| Size | 100x100 |
| Profile color | gold |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557377251 |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass color | transparent |
| Collection | diamond |
| Glass thickness | 6 mm |
| Importance of the product | basic |
| Unit of measurement | pcs |
| Width | 100 cm |
| Cabin shape | non-standard |
Categories: Diamond
shower cabin Rea Diamond 100x100 gold safety glass transparent (REA-K6616) reviews
Be the first to write a review of this product!