shower cabin Rea Diamond 80x80 black safety glass transparent (REA-K6900)
| Manufacturer | Rea |
| Country | Poland |
| Length | 80 cm |
| Availability of a pallet | нет |
| Additional information | adjustable by 20 mm profiles |
| Stained glass material | safety glass |
| Guarantee | 2 years |
| Door type | Swing |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557351800 |
| Manufacturer's article number | REA-K6900 |
| Profile color | black |
| Popular sizes | 80x80 |
| Size | 80x80 |
| Stained glass color | transparent |
| Product type | Plumbing |
| Glass thickness | 6 mm |
| Importance of the product | basic |
| Collection | diamond |
| Width | 80 cm |
| Cabin shape | square |
| Unit of measurement | pcs |
| Height | 195 cm |
| Cabin and tray size | 80x80 |
Categories: Diamond
shower cabin Rea Diamond 80x80 black safety glass transparent (REA-K6900) reviews
Be the first to write a review of this product!