душевая система Rea Foss Clif скрытого монтажа, brushed copper + box (REA-P5649)
| Availability of a thermostat | No |
| Manufacturer | Rea |
| Collection | Foss |
| Height | 9.5 cm |
| Hose length, cm | 150 |
| Unit of measurement | pcs |
| Length | 15,5 см |
| Shower type | shower system |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366022517 |
| Country | Poland |
| Material | brass |
| Kit composition | shower system with overhead and hand shower |
| Guarantee | 2 years |
| Style | modern |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-P5649 |
| Shower shape | round |
| Color to search | медный |
| Type of inclusion | single lever |
| Mixer type | internal installation |
| Color | brushed copper |
| Mixer installation type | on the wall |
| Watering can size, cm | 2,5 |
| Product type | Plumbing |
| Width | 40 cm |
| Overhead shower size, cm | 25 |
душевая система Rea Foss Clif скрытого монтажа, brushed copper + box (REA-P5649) reviews
Be the first to write a review of this product!