душевая стенка Rea Primo 80х190 безопасное стекло, прозрачное, chrome (REA-K6530)
| Manufacturer | Rea |
| Product type | Plumbing |
| Profile color | chrome |
| Collection | primo |
| Stained glass color | transparent |
| Unit of measurement | pcs |
| Door width | from 80 cm to 89 cm |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366020346 |
| Country | Poland |
| Width | 80 cm |
| Height | 190 cm |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Availability of a pallet | нет |
| Manufacturer's article number | REA-K6530 |
| Size | 80x190 |
| Stained glass material | safety glass |
душевая стенка Rea Primo 80х190 безопасное стекло, прозрачное, chrome (REA-K6530) reviews
Be the first to write a review of this product!