душевая стенка Rea Rapid 90х190 безопасное стекло, прозрачное, gold brush (REA-K4705)
| Manufacturer | Rea |
| Product type | Plumbing |
| Profile color | gold brush |
| Collection | rapid |
| Stained glass color | transparent |
| Unit of measurement | pcs |
| Door width | from 90 cm to 99 cm |
| Country | Poland |
| Width | 90 cm |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557385225 |
| Height | 190 cm |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-K4705 |
| Availability of a pallet | нет |
| Size | 90х190 |
| Stained glass material | glass |
душевая стенка Rea Rapid 90х190 безопасное стекло, прозрачное, gold brush (REA-K4705) reviews
Be the first to write a review of this product!