душевая стенка Rea Primo 90х190 безопасное стекло, прозрачное, chrome (REA-K6531)
| Manufacturer | Rea |
| Collection | primo |
| Stained glass color | transparent |
| Unit of measurement | pcs |
| Door width | from 90 cm to 99 cm |
| Country | Poland |
| Width | 90 cm |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366020353 |
| Height | 190 cm |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-K6531 |
| Availability of a pallet | нет |
| Size | 90x190 |
| Stained glass material | safety glass |
| Product type | Plumbing |
| Profile color | chrome |
душевая стенка Rea Primo 90х190 безопасное стекло, прозрачное, chrome (REA-K6531) reviews
Be the first to write a review of this product!