душевая стенка Rea Rapid 80х195 безопасное стекло, прозрачное, gold brush (REA-K4704)
| Manufacturer | Rea |
| Stained glass material | glass |
| Size | 80х195 |
| Profile color | gold brush |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass color | transparent |
| Collection | rapid |
| Door width | from 80 cm to 89 cm |
| Unit of measurement | pcs |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557385218 |
| Country | Poland |
| Width | 80 cm |
| Height | 195 cm |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Availability of a pallet | нет |
| Manufacturer's article number | REA-K4704 |
душевая стенка Rea Rapid 80х195 безопасное стекло, прозрачное, gold brush (REA-K4704) reviews
Be the first to write a review of this product!