shower wall Rea Rapid Slide 90x195 safety glass, transparent, chrome (REA-K5609)
| Manufacturer | Rea |
| Availability of a pallet | нет |
| Height | 195 cm |
| Stained glass material | safety glass |
| Guarantee | 2 years |
| Door type | Fixed |
| Manufacturer's article number | REA-K5609 |
| Profile color | chrome |
| Size | 90x195 |
| Stained glass color | transparent |
| Product type | Plumbing |
| Glass thickness | 6 mm |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557377015 |
| Collection | Rapid slide |
| Door width | from 90 cm to 99 cm |
| Unit of measurement | pcs |
| Importance of the product | basic |
| Country | Poland |
| Width | 90 cm |
shower wall Rea Rapid Slide 90x195 safety glass, transparent, chrome (REA-K5609) reviews
Be the first to write a review of this product!