штора для ванны Rea Agat 100х140 copper brush (REA-W5698)
| Manufacturer | Rea |
| Unit of measurement | pcs |
| Glass thickness | 5 mm |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366022258 |
| Country | Poland |
| Width | 100 cm |
| Height | 140 cm |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Curtain width | from 100 cm to 109 cm |
| Manufacturer's article number | REA-W5698 |
| Stained glass material | glass |
| Size | 100x140 |
| Door type | Folding |
| Product type | Plumbing |
| Profile color | copper brush |
| Collection | agat |
| Stained glass color | transparent |
штора для ванны Rea Agat 100х140 copper brush (REA-W5698) reviews
Be the first to write a review of this product!