штора для ванны Rea Elegant 80х140 brush copper/brown (REA-W5695)
| Manufacturer | Rea |
| Height | 140 cm |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Curtain width | from 80 cm to 89 cm |
| Manufacturer's article number | REA-W5695 |
| Stained glass material | glass |
| Size | 80x140 |
| Door type | Fixed |
| Product type | Plumbing |
| Profile color | copper brush |
| Collection | elegant |
| Stained glass color | transparent |
| Unit of measurement | pcs |
| Glass thickness | 5 mm |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366022289 |
| Country | Poland |
| Width | 80 cm |
штора для ванны Rea Elegant 80х140 brush copper/brown (REA-W5695) reviews
Be the first to write a review of this product!