смеситель для умывальника скрытого монтажа Rea Lungo tytan + box (REA-B6383)
| Manufacturer | Rea |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366020148 |
| Collection | Lungo |
| Height | 11 cm |
| Eyeliner standard | 1/2" |
| Unit of measurement | pcs |
| Material | brass |
| Embedded system | Yes |
| Country | Poland |
| Additional information | Inner part included |
| Mixer type | internal installation |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Style | modern |
| Inner part included | Yes |
| Manufacturer's article number | REA-B6383 |
| Type of inclusion | single lever |
| Equipment | aerator |
| Color to search | grey |
| Mixer installation type | on the wall |
| Mechanism | thermoelement |
| Color | tytan |
| Depth | 16 cm |
| Spout length, mm | 150 |
| Product type | Plumbing |
| Width | 22,5 мм |
| Spout rotation | fixed |
смеситель для умывальника скрытого монтажа Rea Lungo tytan + box (REA-B6383) reviews
Be the first to write a review of this product!