concealed bath and shower mixer Omnires Fresh chrome (FR7135CR)
| Manufacturer | Omnires |
| Unit of measurement | pcs |
| Material | brass |
| Type of eyeliner | flexible |
| Country | Poland |
| Guarantee | 5 years |
| Mixer type | internal installation |
| Manufacturer's article number | FR7135CR |
| Style | modern |
| Additional characteristics | for shower |
| Type of inclusion | single lever |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5908223789854 |
| Color to search | хром |
| Mixer installation type | on the wall |
| Color | chrome |
| Depth | 6 cm |
| Importance of the product | basic |
| Product type | Plumbing |
| Width | 11 cm |
| Inner part included | Yes |
| Collection | fresh |
| Height | 16 cm |
| Mechanism | ceramic cartridge |
concealed bath and shower mixer Omnires Fresh chrome (FR7135CR) reviews
Be the first to write a review of this product!