смеситель для ванны Rea Lungo скрытого монтажа, brushed copper + box (REA-B4568)
| Manufacturer | Rea |
| Color to search | медный |
| Type of inclusion | single lever |
| Spout length, mm | 160 |
| Country of origin | China |
| Color | brush copper |
| Mixer installation type | on the wall |
| Spout rotation | turning |
| Product type | Plumbing |
| Width | 16 cm |
| Eyeliner standard | 3/8" |
| Importance of the product | basic |
| Collection | Lungo |
| Height | 21 cm |
| Type of eyeliner | tough |
| Shower shape | rectangular |
| Unit of measurement | pcs |
| Material | brass |
| Embedded system | No |
| Equipment | shower head |
| Country | Poland |
| Guarantee | 2 years |
| Mixer type | internal installation |
| Temperature limitation | No |
| Manufacturer's article number | REA-B4568 |
| Hose length, cm | 150 |
| Mechanism | ceramic cartridge |
| Additional characteristics | for shower |
| Style | modern |
| Spout height, mm | 110 |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366025846 |
смеситель для ванны Rea Lungo скрытого монтажа, brushed copper + box (REA-B4568) reviews
Be the first to write a review of this product!