Omnires Fresh concealed shower and bath thermostat chrome (FR7136ROCR)
| Manufacturer | Omnires |
| Unit of measurement | pcs |
| Material | brass |
| Temperature limitation | Yes |
| Country | Poland |
| Guarantee | 5 years |
| Eyeliner standard | 1/2" |
| Manufacturer's article number | FR7136ROCR |
| Type of eyeliner | flexible |
| Additional characteristics | for shower |
| Mixer type | internal installation |
| Color to search | хром |
| Style | modern |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539836851 |
| Color | chromium |
| Mixer installation type | on the wall |
| Product type | Plumbing |
| Width | 110 mm |
| Importance of the product | basic |
| Collection | fresh |
| Height | 195 mm |
| Inner part included | No |
Omnires Fresh concealed shower and bath thermostat chrome (FR7136ROCR) reviews
Be the first to write a review of this product!