washbasin Omnires Naxos 46x60 white (NAXOSF600BP)
| Width | 600 mm |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Manufacturer | Omnires |
| Hole for mixer | There is |
| Installation method | on the tabletop |
| Surface | Glossy |
| Number of bowls | 1 |
| Color to search | white |
| Shell color | white |
| Product type | Plumbing |
| Shell shape | rectangular |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539825848 |
| Collection | naxos |
| Sink width | from 40 cm to 49 cm |
| Unit of measurement | pcs |
| Country | Poland |
| Additional information | with hole for mixer Net weight: 9.19 kg Gross weight: 10.5 kg without sink plug |
| Guarantee | 5 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | NAXOSF600BP |
washbasin Omnires Naxos 46x60 white (NAXOSF600BP) reviews
Be the first to write a review of this product!