washbasin Rea Estera 46.2x44.4 freestanding, white (REA-U0756)
| Width | 462 mm |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Manufacturer | Rea |
| Hole for mixer | No |
| Additional information | without a hole for a mixer with overflow weight 35 kg |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Installation method | floor |
| Manufacturer's article number | REA-U0756 |
| Color to search | white |
| Number of bowls | 1 |
| Product type | Plumbing |
| Shell material | ceramics |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557318711 |
| Collection | Estera |
| Shell color | white |
| Unit of measurement | pcs |
| Shell shape | round |
| Country | Poland |
| Sink width | from 40 cm to 49 cm |
washbasin Rea Estera 46.2x44.4 freestanding, white (REA-U0756) reviews
Be the first to write a review of this product!