washbasin Rea Pamela 33x53 black marble shiny (REA-U5067)
| Width | 530 mm |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Manufacturer | Rea |
| Hole for mixer | No |
| Collection | pamela |
| Shell shape | oval |
| Unit of measurement | pcs |
| Sink width | from 50 cm to 59 cm |
| Country | Poland |
| Additional information | Mixer hole: No Overflow hole: No Drain hole diameter: 45 mm |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-U5067 |
| Installation method | on the tabletop |
| Surface | Glossy |
| Number of bowls | 1 |
| Color to search | black |
| Shell material | ceramics |
| Product type | Plumbing |
| Shell color | black marble shiny |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557385973 |
washbasin Rea Pamela 33x53 black marble shiny (REA-U5067) reviews
Be the first to write a review of this product!