washbasin Rea Rita Slim 42x48 freestanding, white (REA-U9901)
| Width | 7.4 mm |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Manufacturer | Rea |
| Hole for mixer | There is |
| Number of bowls | 1 |
| Color to search | white |
| Shell material | ceramics |
| Product type | Plumbing |
| Shell color | white |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557329557 |
| Collection | Rita Slim |
| Shell shape | oval |
| Unit of measurement | pcs |
| Sink width | from 40 cm to 49 cm |
| Country | Poland |
| Additional information | with a hole for a mixer with overflow weight 30 kg |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Installation method | floor |
| Manufacturer's article number | REA-U9901 |
washbasin Rea Rita Slim 42x48 freestanding, white (REA-U9901) reviews
Be the first to write a review of this product!