washbasin Rea Roxy 49 30.7x48.6 C Stone l.grey (REA-U6651)
| Width | 32.5 mm |
| Глубина, мм | |
| Высота, мм | |
| Manufacturer | Rea |
| Hole for mixer | No |
| Product type | Plumbing |
| Shell material | ceramics |
| Collection | Roxy |
| Shell color | l.grey |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557335732 |
| Unit of measurement | pcs |
| Shell shape | oval |
| Country | Poland |
| Sink width | from 40 cm to 49 cm |
| Additional information | weight 12 kg |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-U6651 |
| Installation method | on the tabletop |
| Color to search | grey |
| Number of bowls | 1 |
washbasin Rea Roxy 49 30.7x48.6 C Stone l.grey (REA-U6651) reviews
Be the first to write a review of this product!