toilet Rea Martin rimless suspended, seat duroplast soft-close (REA-C8006)
| Manufacturer | Rea |
| Additional characteristics | without rim |
| Toilet color | white |
| Color to search | white |
| Toilet shape | square |
| Product type | Plumbing |
| Installation type | pendant |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557365869 |
| Collection | Rico |
| Width | 36.5 cm |
| Unit of measurement | pcs |
| Length | 51 cm |
| Importance of the product | basic |
| Country | Poland |
| Additional information | height 32.5 cm |
| Equipment | bowl |
| Guarantee | 2 years |
| Seat | duroplast slowly falling |
| Manufacturer's article number | REA-C8006 |
| Drain type | horizontal |
toilet Rea Martin rimless suspended, seat duroplast soft-close (REA-C8006) reviews
Be the first to write a review of this product!