ванна акриловая Rea Ofelia 170х74 + сифон + клапан click/clack, white (REA-W0126)
| Width | 740 mm |
| Length | 1700 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Manufacturer's article number | REA-W0126 |
| Importance of the product | basic |
| Color | white |
| Bathtub material | acrylic |
| Product type | Plumbing |
| Bath purpose type | bath |
| Collection | ofelia |
| Bath installation type | freestanding |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366020025 |
| Unit of measurement | pcs |
| Bath shape | oval |
| Country | Poland |
| Depth | 43.5 cm |
| Popular sizes | 170x75 |
| Height | 59.5 cm |
| Guarantee | 2 years |
ванна акриловая Rea Ofelia 170х74 + сифон + клапан click/clack, white (REA-W0126) reviews
Be the first to write a review of this product!