ванна акриловая Rea Wenus 170х80 + сифон + донный клапан, слева, white (REA-W0129)
| Width | 800 mm |
| Length | 1700 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Height | 58 cm |
| Country | Poland |
| Additional information | в комплекте: сифон + донный клапан |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Bathtub material | acrylic |
| Manufacturer's article number | REA-W0129 |
| Bath purpose type | bath |
| Color | white |
| Bath installation type | wall-mounted |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366019999 |
| Product type | Plumbing |
| Bath shape | rectangular |
| Collection | Bellanto |
| Depth | 44 cm |
| Popular sizes | 170x80 |
| Unit of measurement | pcs |
ванна акриловая Rea Wenus 170х80 + сифон + донный клапан, слева, white (REA-W0129) reviews
Be the first to write a review of this product!