shower door Rea Alex 120x190 safety glass transparent (REA-K0921)
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 1200 mm |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-K0921 |
| Availability of a pallet | нет |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass material | safety glass |
| Collection | Alex |
| Door type | Sliding |
| Unit of measurement | pcs |
| Profile color | chromium |
| Country | Poland |
| Stained glass color | transparent |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557307500 |
| Glass thickness | 4 mm |
| Door width | from 120 cm to 129 cm |
shower door Rea Alex 120x190 safety glass transparent (REA-K0921) reviews
Be the first to write a review of this product!