душевая дверь Rea Atlas 100x200 безопасное стекло, прозрачное, справа, gold brush (REA-K4675)
| Высота, мм | |
| Width | 1000 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Glass thickness | 6 mm |
| Door width | from 100 cm to 109 cm |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Availability of a pallet | нет |
| Manufacturer's article number | REA-K4675 |
| Stained glass material | safety glass |
| Product type | Plumbing |
| Door type | Swing |
| Collection | Atlas |
| Profile color | gold brush |
| Unit of measurement | pcs |
| Stained glass color | transparent |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366014055 |
| Country | Poland |
душевая дверь Rea Atlas 100x200 безопасное стекло, прозрачное, справа, gold brush (REA-K4675) reviews
Be the first to write a review of this product!