shower door Rea Montana 140x200 brushed gold (REA-K2499)
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 1400 mm |
| Collection | montana |
| Profile color | brushed gold |
| Unit of measurement | pcs |
| Stained glass color | transparent |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366006562 |
| Country | Poland |
| Glass thickness | 6 mm |
| Door width | from 140 cm to 149 cm |
| Additional information |
материал профиля: алюминий для установки в нишу необходим Магнитный профиль Rea Montana золотой матовый (REA-K6388) |
| Importance of the product | secondary |
| Guarantee | 2 years |
| Availability of a pallet | нет |
| Manufacturer's article number | REA-K2499 |
| Stained glass material | glass |
| Product type | Plumbing |
| Door type | Sliding |
shower door Rea Montana 140x200 brushed gold (REA-K2499) reviews
Be the first to write a review of this product!