душевая дверь Rea Rapid Slide 160x195 безопасное стекло, прозрачное, gold brush (REA-K9381)
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 1600 mm |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass material | safety glass |
| Collection | Rapid slide |
| Door type | Sliding |
| Unit of measurement | pcs |
| Profile color | gold brush |
| Country | Poland |
| Stained glass color | transparent |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366022203 |
| Glass thickness | 6 mm |
| Door width | from 160 cm to 169 cm |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-K9381 |
| Availability of a pallet | нет |
душевая дверь Rea Rapid Slide 160x195 безопасное стекло, прозрачное, gold brush (REA-K9381) reviews
Be the first to write a review of this product!