shower cabin Omnires Manhattan 120x100cm safety glass, chrome (MH1210CRTR)
| Width | 1200 mm |
| Length | 1000 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Высота, мм | |
| Glass thickness | 6 mm |
| Importance of the product | basic |
| Additional information | wall with door: 120 cm side wall: 80 cm entrance: 65 cm height: 195 cm tempered safety glass, thickness: 6 mm profile adjustment: -2/ 0 cm chrome brackets threshold strip to prevent |
| Cabin shape | rectangular |
| Guarantee | 5 years |
| Manufacturer's article number | MH1210CRTR |
| Availability of a pallet | нет |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass material | safety glass |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539819281 |
| Collection | Manhattan |
| Door type | Swing |
| Unit of measurement | pcs |
| Profile color | chromium |
| Country | Poland |
| Stained glass color | transparent |
shower cabin Omnires Manhattan 120x100cm safety glass, chrome (MH1210CRTR) reviews
Be the first to write a review of this product!