shower cabin Omnires Manhattan 120x90 safety glass black matte (MH1290BLTR)
| Width | 1200 mm |
| Length | 900 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Высота, мм | |
| Unit of measurement | pcs |
| Door type | Swing |
| Country | Poland |
| Profile color | black |
| Popular sizes | 90x120 |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 6 mm |
| Guarantee | 5 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | MH1290BLTR |
| Cabin shape | rectangular |
| Product type | Plumbing |
| Availability of a pallet | нет |
| Collection | Manhattan |
| Stained glass material | safety glass |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539835373 |
shower cabin Omnires Manhattan 120x90 safety glass black matte (MH1290BLTR) reviews
Be the first to write a review of this product!