shower cabin Omnires Manhattan 80x80cm safety glass, chrome (MH8080CRTR)
| Высота, мм | |
| Width | 800 mm |
| Length | 800 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Additional information | chrome brackets threshold strip to prevent water leakage chrome handle |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 5 years |
| Cabin shape | square |
| Manufacturer's article number | MH8080CRTR |
| Availability of a pallet | нет |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass material | safety glass |
| Collection | Manhattan |
| Door type | Swing |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539819069 |
| Unit of measurement | pcs |
| Profile color | chromium |
| Country | Poland |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 6 mm |
shower cabin Omnires Manhattan 80x80cm safety glass, chrome (MH8080CRTR) reviews
Be the first to write a review of this product!