shower cabin Omnires Manhattan 80x90cm safety glass black matte (MH9080BLTR)
| Width | 800 mm |
| Length | 900 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Высота, мм | |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 5 years |
| Cabin shape | rectangular |
| Manufacturer's article number | MH9080BLTR |
| Availability of a pallet | нет |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass material | safety glass |
| Collection | Manhattan |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539835304 |
| Unit of measurement | pcs |
| Door type | Swing |
| Country | Poland |
| Profile color | black |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 6 mm |
shower cabin Omnires Manhattan 80x90cm safety glass black matte (MH9080BLTR) reviews
Be the first to write a review of this product!