shower cabin Omnires Marina Walk In 110x200 cm safety glass, chrome (DNR11XCRTR)
| Width | 1100 mm |
| Length | 1100 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Высота, мм | |
| Guarantee | 5 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | DNR11XCRTR |
| Cabin shape | non-standard |
| Product type | Plumbing |
| Availability of a pallet | нет |
| Collection | Marina |
| Stained glass material | safety glass |
| Unit of measurement | pcs |
| Profile color | chromium |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539823707 |
| Country | Poland |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 8 mm |
| Additional information | aluminum profiles, profile adjustment: -1/0 cm Chrome rod mounted on the opposite wall allows you to independently reduce it to the required length |
shower cabin Omnires Marina Walk In 110x200 cm safety glass, chrome (DNR11XCRTR) reviews
Be the first to write a review of this product!