shower wall Rea Bler 80 safety glass, transparent (REA-K7637)
| Length | 1200 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 800 mm |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-K7637 |
| Cabin shape | rectangular |
| Product type | Plumbing |
| Availability of a pallet | нет |
| Collection | Bler |
| Stained glass material | safety glass |
| Unit of measurement | pcs |
| Door type | Fixed |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557337514 |
| Country | Poland |
| Profile color | black |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 8 mm |
Categories: Blair Shower cabins, walls, doors and partitions
shower wall Rea Bler 80 safety glass, transparent (REA-K7637) reviews
Be the first to write a review of this product!