душевая кабина Rea City 80x80 black, стекло прозрачное (REA-K6448)
| Length | 800 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 800 mm |
| Country | Poland |
| Profile color | black |
| Popular sizes | 80x80 |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 5 mm |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-K6448 |
| Cabin shape | square |
| Product type | Plumbing |
| Availability of a pallet | нет |
| Collection | city |
| Stained glass material | safety glass |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557396580 |
| Unit of measurement | pcs |
| Door type | Sliding |
душевая кабина Rea City 80x80 black, стекло прозрачное (REA-K6448) reviews
Be the first to write a review of this product!