shower cabin Rea Cortis 120 safety glass, transparent (REA-K7211)
| Length | 1200 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 1200 mm |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-K7211 |
| Cabin shape | rectangular |
| Product type | Plumbing |
| Availability of a pallet | нет |
| Collection | Cortis |
| Stained glass material | safety glass |
| Unit of measurement | pcs |
| Door type | Sliding |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557343386 |
| Country | Poland |
| Profile color | chromium |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 8 mm |
Categories: Cortis Shower cabins, walls, doors and partitions
shower cabin Rea Cortis 120 safety glass, transparent (REA-K7211) reviews
Be the first to write a review of this product!