shower cabin Rea Diamond 90x90 safety glass, transparent (REA-K5622)
| Length | 900 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 900 mm |
| Additional information | adjustable by 20 mm profiles |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Cabin shape | non-standard |
| Manufacturer's article number | REA-K5622 |
| Availability of a pallet | нет |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass material | safety glass |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557345212 |
| Collection | diamond |
| Door type | Sliding |
| Unit of measurement | pcs |
| Profile color | black |
| Popular sizes | 90x90 |
| Country | Poland |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 6 mm |
Categories: Diamond Shower cabins, walls, doors and partitions
shower cabin Rea Diamond 90x90 safety glass, transparent (REA-K5622) reviews
Be the first to write a review of this product!