shower cabin Rea Fargo 100x80 safety glass, transparent (REA-K6950)
| Length | 1000 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 800 mm |
| Collection | Fargo |
| Stained glass material | safety glass |
| Unit of measurement | pcs |
| Door type | Swing |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557333271 |
| Country | Poland |
| Profile color | black |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 6 mm |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-K6950 |
| Cabin shape | rectangular |
| Product type | Plumbing |
| Availability of a pallet | нет |
Categories: Fargo Shower cabins, walls, doors and partitions
shower cabin Rea Fargo 100x80 safety glass, transparent (REA-K6950) reviews
Be the first to write a review of this product!