shower cabin Rea Hugo 90x90x200 safety glass, transparent, gold matte (REA-K6609)
| Length | 900 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 900 mm |
| Country | Poland |
| Profile color | matte gold |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 6 mm |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-K6609 |
| Cabin shape | square |
| Product type | Plumbing |
| Availability of a pallet | нет |
| Collection | Hugo |
| Stained glass material | safety glass |
| Unit of measurement | pcs |
| Door type | Swing |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557376674 |
Categories: Hugo Shower cabins, walls, doors and partitions
shower cabin Rea Hugo 90x90x200 safety glass, transparent, gold matte (REA-K6609) reviews
Be the first to write a review of this product!