shower cabin Rea Look 80x100x190 safety glass, transparent, black (REA-K7900)
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 1000 mm |
| Length | 800 mm |
| Collection | look |
| Stained glass material | safety glass |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557380428 |
| Unit of measurement | pcs |
| Door type | Sliding |
| Country | Poland |
| Profile color | black |
| Popular sizes | 80x100 |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 5 mm |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-K7900 |
| Cabin shape | semicircular |
| Product type | Plumbing |
| Availability of a pallet | нет |
Categories: Look Shower cabins, walls, doors and partitions
shower cabin Rea Look 80x100x190 safety glass, transparent, black (REA-K7900) reviews
Be the first to write a review of this product!