shower cabin Rea Punto 80x80 chrom safety glass, transparent (REA-K0863)
| Length | 800 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 800 mm |
| Unit of measurement | pcs |
| Profile color | chromium |
| Popular sizes | 80x80 |
| Country | Poland |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 5 mm |
| Additional information | 5 mm profile adjustment; handle material: aluminum |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Cabin shape | square |
| Manufacturer's article number | REA-K0863 |
| Availability of a pallet | нет |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass material | safety glass |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557325252 |
| Collection | punto |
| Door type | Sliding |
Categories: Punto Shower cabins, walls, doors and partitions
shower cabin Rea Punto 80x80 chrom safety glass, transparent (REA-K0863) reviews
Be the first to write a review of this product!