душевая кабина Rea Solar 80x100 безопасное стекло прозрачное, gold brush (REA-K9509)
| Length | 800 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 1000 mm |
| Manufacturer's article number | REA-K9509 |
| Availability of a pallet | нет |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass material | safety glass |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366008108 |
| Collection | Solar |
| Door type | Sliding |
| Unit of measurement | pcs |
| Profile color | gold brush |
| Popular sizes | 80x100 |
| Country | Poland |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 6 mm |
| Additional information | adjustable by 15 mm profiles |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Cabin shape | rectangular |
душевая кабина Rea Solar 80x100 безопасное стекло прозрачное, gold brush (REA-K9509) reviews
Be the first to write a review of this product!