душевая кабина Rea Solar 90x90 безопасное стекло прозрачное, copper brush (REA-K9512)
| Length | 900 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 900 mm |
| Manufacturer's article number | REA-K9512 |
| Availability of a pallet | нет |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366008122 |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass material | safety glass |
| Collection | Solar |
| Door type | Sliding |
| Popular sizes | 90x90 |
| Unit of measurement | pcs |
| Profile color | copper brush |
| Country | Poland |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 6 mm |
| Additional information | adjustable by 15 mm profiles |
| Importance of the product | basic |
| Guarantee | 2 years |
| Cabin shape | square |
душевая кабина Rea Solar 90x90 безопасное стекло прозрачное, copper brush (REA-K9512) reviews
Be the first to write a review of this product!