shower partition Rea Aero 120x195 gold (REA-K8443)
| Высота, мм | |
| Width | 1200 mm |
| Length | 1200 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-K8443 |
| Cabin shape | rectangular |
| Product type | Plumbing |
| Availability of a pallet | нет |
| Collection | Aero |
| Stained glass material | safety glass |
| Unit of measurement | pcs |
| Door type | Sliding |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557352623 |
| Country | Poland |
| Profile color | gold |
| Stained glass color | transparent |
| Glass thickness | 8 mm |
Categories: Aero Shower cabins, walls, doors and partitions
shower partition Rea Aero 120x195 gold (REA-K8443) reviews
Be the first to write a review of this product!