shower wall Rea Aero 110x195 safety glass, gold brush (REA-K9840)
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 1100 mm |
| Collection | Aero |
| Door type | Fixed |
| Unit of measurement | pcs |
| Profile color | gold |
| Country | Poland |
| Stained glass color | transparent |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557396733 |
| Glass thickness | 8 mm |
| Door width | from 110 cm to 119 cm |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-K9840 |
| Availability of a pallet | нет |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass material | safety glass |
Categories: Aero Shower cabins, walls, doors and partitions
shower wall Rea Aero 110x195 safety glass, gold brush (REA-K9840) reviews
Be the first to write a review of this product!