shower wall Rea Aero Intimo 120x195 safety glass, black (REA-K4122)
| Width | 1200 mm |
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Unit of measurement | pcs |
| Profile color | black |
| Country | Poland |
| Stained glass color | transparent |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557386765 |
| Glass thickness | 8 mm |
| Door width | from 120 cm to 129 cm |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-K4122 |
| Availability of a pallet | нет |
| Product type | Plumbing |
| Stained glass material | safety glass |
| Collection | Aero Intimo |
| Door type | Fixed |
Categories: Aero Intimo Shower cabins, walls, doors and partitions
shower wall Rea Aero Intimo 120x195 safety glass, black (REA-K4122) reviews
Be the first to write a review of this product!