shower wall Rea Aero N 80x195 safety glass, transparent (REA-K7552)
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 800 mm |
| Glass thickness | 8 mm |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902557306039 |
| Door width | from 80 cm to 89 cm |
| Guarantee | 2 years |
| Manufacturer's article number | REA-K7552 |
| Importance of the product | basic |
| Product type | Plumbing |
| Availability of a pallet | нет |
| Collection | Aero N |
| Stained glass material | safety glass |
| Unit of measurement | pcs |
| Profile color | chromium |
| Country | Poland |
| Stained glass color | transparent |
shower wall Rea Aero N 80x195 safety glass, transparent (REA-K7552) reviews
Be the first to write a review of this product!