душевая стенка Rea Hugo 90x200,5 безопасное стекло, brown, brash copper (REA-K6965)
| Manufacturer | Rea |
| Высота, мм | |
| Width | 900 mm |
| Unit of measurement | pcs |
| Profile color | бронза |
| Country | Poland |
| Stained glass color | transparent |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5906366022951 |
| Glass thickness | 6 mm |
| Door width | from 90 cm to 99 cm |
| Guarantee | 2 years |
| Importance of the product | basic |
| Manufacturer's article number | REA-K6965 |
| Availability of a pallet | нет |
| Product type | Plumbing |
| Collection | Hugo |
| Stained glass material | safety glass |
душевая стенка Rea Hugo 90x200,5 безопасное стекло, brown, brash copper (REA-K6965) reviews
Be the first to write a review of this product!