shower corner Omnires Marina Walk In 100x30cm safety glass, black (MA1030BLTR)
| Width | 1010 mm |
| Length | 300 mm |
| Manufacturer | Omnires |
| Высота, мм | |
| Glass thickness | 8 mm |
| Guarantee | 5 years |
| Manufacturer's article number | MA1030BLTR |
| Importance of the product | basic |
| Product type | Plumbing |
| Cabin shape | non-standard |
| Collection | Marina |
| Availability of a pallet | нет |
| Unit of measurement | pcs |
| Stained glass material | safety glass |
| Country | Poland |
| Profile color | black |
| Barcode (EAN,Barcode) | 5902539825312 |
| Stained glass color | transparent |
shower corner Omnires Marina Walk In 100x30cm safety glass, black (MA1030BLTR) reviews
Be the first to write a review of this product!